banner

HydraFacial, anında görülen ve hissedilen sonuçlar sunan, teknoloji odaklı gençleştirici bir cilt tedavisidir. Uzun süreli cilt sağlığı için tercih edilen bu etkili tedavi, tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilir. HydraFacial, ölü cilt hücrelerini giderir, aynı zamanda cildi temizleme ve nemlendirme serumları ile zenginleştirir. HydraFacial sadece yüzeyde çalışmaz, aynı zamanda cilt sağlığını geliştiren üstün bir tedavi sunmak için cildin derinliklerinde de çalışır. Tedavi, anında sonuç veren parlak ve ferah bir cilt ortaya çıkarır. HydraFacial, tüm cilt tiplerine uygun bir tedavidir.

HydraFacial Nasıl Çalışır?

HydraFacial, her tedaviden sonra deneyimleyebileceğiniz anında ve görünür sonuçlar yaratır. Tek seansta bile gözle görülür bir etki sunuyor olsa da birer ay arayla toplam 3 seans uygulandığında sonuçların etkisi en üst seviyeye çıkarılmış olur.

Bu patentli teknoloji altı aşamalı bir tedavi sürecini takip eder:

Adım 1- Detoks

Özel olarak formüle edilmiş lenfatik drenaj tekniği, toksinleri ortadan kaldırarak dolaşımı artırmaya yardımcı olur.

Adım 2- Temizleme ve Eksfoliasyon

Ölü cilt hücreleri derinlemesine temizlik sonucu hafifçe uzaklaştırılır.

Adım 3- Parlatıcı

Nazikçe uygulanan bir glikolik ve salisilik solüsyon, gözeneklerinizdeki birikintileri çözerek cildinizi aydınlatır.

Adım 4- Ekstraksiyon

Siyah noktalar ve geniş gözenekler, bal özü ve salisilik asit kullanılarak iyileştirilir.

Adım 5- Hidrasyon

Hyalüronik asit, antioksidanlar ve peptitlerin bir kombinasyonu cildinizi yeniler, dolgunlaştırır ve nemlendirir.

Adım 6- Gençleştirme

Kolajeni uyarmak ve kızarıklığı azaltarak cildinizi parlatmak için LED ışık kullanılır.

Hangi Aktif Bileşenler Kullanılır?

HydraFacial uygulamasında, cildi derinlemesine temizlemek ve hyalüronik asit, at kestanesi tohumu özü, kırmızı alg özü, çinko ve magnezyum peptitler gibi besinleri içeren botanik bileşenleri etkili bir şekilde sunmak için geliştirilen patentli vakum teknolojisi Vortex kullanılır. HydraFacial ayrıca kirlilik, güneşe maruz kalma ve stres gibi serbest radikallerin yaşlanma sürecini hızlandırabilen hasarlarına karşı cilde güçlü antioksidanlar sağlar.

Hydrafacial Hangi Cilt Kusurlarını Tedavi Eder?

HydraFacial, cilt sağlığını korumak ya da akne gibi cilt kusurlarını gidermek için kullanılabilir. HydraFacial tedavisinin etkili olduğu cilt kusurları şöyle sıralanabilir:

  1. Donuk cilt: Bazı durumlarda cilt yorgun ve donuk görünebilir; hızlı ve etkili bir tedavi ile yeniden canlandırılması ve yenilenmesi gerekir.
  2. Kuru cilt: Hyalüronik asit, peptitler ve antioksidanlar, HydraFacial tedavisi sırasında cildinize nüfuz ederek kuru olan cildinizi pürüzsüz ve nemli hale getirir.
  3. Akne: Hafif ve orta şiddetli akne ya da akne iziniz varsa, HydraFacial çok etkili bir tedavidir. Doktorunuz, akne tipinize göre size en uygun tedaviyi önerecektir.
  4. Pigmentasyon: HydraFacial, pigmentasyonun görünürlüğünü azaltabilen bir dermabrazyon elementi de içerir. Bu da ciltteki renk tonunu eşitleyen bir etki sunar.